
Astăzi cu părere de rău am plecat dintr- o locație superba! Am petrecut aici un sejur de 5 nopți, în hotel Panoramic, care oferă mai mult decât cele 3 stele care îl clasifica! Încă de la sosire, am fost intampinati cu amabilitate și profesionalism cum rar întâlnești! Camera spațioasă, mobilier nou, extrem de curata și călduroasă, baia și ea la fel în plus dotata cu tot ce ai nevoie. În fiecare zi personalul de curățenie a venit sa ia gunoiul și sa schimbe prosoapele, iar după 3 nopți ne-am trezit cu camera aspirata și așternuturi schimbate chiar dacă mai aveam doar 2 nopți de dormit acolo. Noi am avut un sejur ce a inclus și proceduri medicale. Iar acolo , la fel ca peste tot , nota 10plus!!! Personal bine pregătit profesional, amabilitate și empatie la nevoile oamenilor , iar de curățenie , ceva extraordinar. Mâncarea foarte bună, diversificata și multa!!! Personalul din restaurant, la fel de amabi și atent! Din resortul lor fac parte și hotel Dobru, hotel Teleconstructia care pe lângă mâncarea la fel de bună, oferă și alte facilități: ciubar,piscina acoperita, sauna umeda, etc( totul în costul cazării!!!! Iar aerul, priveliștea,, liniștea și totul din jur într-adevăr îți încarcă bateriile!!!!! Nu am scris niciodată recenzii pt nici - un alt loc în care am mai fost ( și au fost multe) aici am venit pt prima oara , dar parca nu ma satur sa ii laud!!Ne-am simțit super răsfățați, va recomand cu drag acest loc, nu veți regreta! Zi bună tuturor și mulțumiri personalului și managerului de la hotel Panoramic!!!!!!!!!! Noi sigur vom reveni!!
5 luni