Cu părere de rău experiența mea si a familiei a fost una groaznică, ceva ce nu am mai întâlnit nicaieri. Am avut cazare doua nopți cu mic-dejun inclus. Am rezistat decat o singură noapte, a doua zi am plecat fara sa ne mai trebuiască absolut nimic. Trebuia sa se fi numit Club Dobru, nu Hotel. De seara pana dimineata a bubuit muzica, manele incontinuu, de pe terasa acestora. Am înțeles că ar fi fost nu stiu ce petrecere… dar sincer? E vorba de un hotel langă.. nu poți să faci asa ceva. Am crezut ca poate pana in ora 12 noaptea se termina tot. Dar nu.. au tinut o până dimineața. Efectiv ne a amețit de cap. Cu o fetita de un an care din cauza lor nu am dormit o noapte intreaga. Lipsă de respect 0 față de cei cazați. Dacă știam că o să se întample așa, nu ne mai trebuia. Am venit aici pentru a ne odihni, relaxa. Si peste ce am dat? Bătaie de joc. Nu recomand!!!! Camerele foarte mici.. arata destul de rău, cam de pe timpul comunismului , doar baia e cat de cat ok.
5 luni