Locatia este superba, linistita, cu multa verdeata si natura in jur, fara masini sau galagie.
Camerele sunt dragute, dar s-ar impune o curatenie mai riguroasa si o aerisire mai buna a bailor.
Problemele sunt mai mari la mancare si bauturi...am ajuns la pranz si ni s-a sous ca singurele optiuni de mancare sunt paste cu trufe sau cu sos rosu...ok, am luat cu trufe, nu aveau nici un gust si balteau in farfurie in apa scursa din paste...seara meniul putin mai variat, dar relativ banal si foarte scump (92 de lei o portie de rulada de pui cu cartofi!). Lista de vinuri este ok pe hartie, dar nu au noci jumatate din ele, si cele pe care le au au adaos de peste 300%.
Personalul amabil si saritor.
Am fost aici acum 5 ani si din pacate calitatea mancarii a scazut enorm...pacat de locatie...
22 zile