Experienta noastra la acest local a fost, din pacate, DEZAMAGITOARE. Timpul de asteptare a fost considerabil, atat pana ni s-a preluat comanda, cat si pana la servirea preparatelor — in total, au trecut aproximativ 2 ore si 15 minute de cand ne-am asezat la masa pana a ajuns mancarea.
Pe parcurs, au aparut si alte neplaceri: am primit bere expirata, iar chelnerul a incurcat si a uitat mai multe comenzi, lasand impresia unei lipse de organizare si de atentie fata de clienti. In plus, experienta culinara a fost completata nefericit de prezenta unui fir de par in mancare.
Este cu atat mai dezamagitor cu cat locatia este excelenta si are un potential evident. Din pacate, seara petrecuta aici a fost una “de neuitat”… dar nu in sensul dorit. Poate data viitoare reusesc sa impresioneze si prin servicii, nu doar prin rabdarea clientilor.
circa 2 luni