Aprecierea cu privire la un sejur în această locație nu se poate limita la întrebările standard...camere, servire, locație. Nimic din toate aceste criterii nu concordă cu cele patru stele(margarete) pe care și le arogă pensiunea. Camerele nu au acest statut, servirea bună dar departe de statutul profesional, preparatele aceleași( cel puțin la micul dejun), nediversificate, cumpărate de la super/ hiper market, nimic specific locului. Iar daca ai neșansa să îți suprapui sejurul cu cel al unor familii care nu și-au educat copii în spiritul respectului pentru cei din jur( țipete, istericale, trântitul ușilor etc) vacanța te îndeamnă să te bucuri că te întorci acasă.
6 luni