
Am avut o experienta foarte placuta la acest hotel.
Personalul a fost foarte amabil si orientat pe clienti, ne-au sprijinit cu orice am avut nevoie si sunt foarte dragute si politcoase.
Camerele sunt foarte curate si renovate; mocheta curata si nepatata sau cu gauri etc. Pana si in balcon era curat si spalat totul (masa, pe jos). Baia la fel, curata si cu dus cu presiune buna si apa calda la orice ora. Patul comod si salteaua buna si mare, foarte confortabil iar mobila mai moderna, chiar ne-am odihnit bine. Inteleg ca este si mai modern in corpul Emerald.
Așternut alb curat si moale (halatul de spa, curat si alb impecabil, cred ca erau noi).
Noi am avut noroc si de view frumos, cu dealuri in fata.
Am avut mic dejun inclus - este suficient de diversificata mancarea, si tot ce am mancat, era proaspat si bun. Si mereu se suplimenta. Nu a lipsit nimic. Chiar imi pare rau ca nu am facut si poze, data viitoare o sa fac sigur.
Piscina de sus a hotelului: mai micutza dar suficientă de balaceala, apa calda, f placuta. Sauna usca micitza, dar curata si dar nu stiu exact cat funcționau (cea cu abur nu mergea momentan). Sauna umeda nu mergea acum, dar era spatioasa. Este si terasa afara cu sezlonguri si umbrele, pomisori.
Dna Stefania de la zona de SPA, foarte placuta si cu maini foarte bune - recomand serviciile cu incredere. In general toata zona de spa este curata, cu miros placut si atmosfera foarte calda.
Intr-adevar parcarea este micuta, si poate fi aglomerata, dar personalul se straduieste, pune nr de tel al posesorului de masina in caz de nevoie. Fac si ei ce pot, atata este zona de parcare. Parcarea este la cca 300m de hotel si in rest mai poti gasi locuri aleator asa.
Nu am nimic de reposat, sper sa mentina standardul de curatenie mancarea buna la mic dejun (in rest nu stiu, nu am cinat acolo). 🙏
19 zile