
O locatie de la care am avut asteptari destul de mari judecand dupa reviews si preturi, dar unde minusurile au depasit cu mult plusurile. Per total, o experienta dezamagitoare, desi ideea complexului e buna, dar implementarea nu. Extrem de overpriced pentru ce ofera.
Minusuri:
- Curatenia oarecum superficiala, intreaga casuta si baia erau pline de fire de par intinse cu mopul (deci s-a spalat, dar firele au fost doar plimbate dintr-un loc in altul)
- Masa din casuta (Jupiter) nu are si scaune, exista doar scaune la masuta de pe terasa, dar sunt de lemn, iar afara a plouat continuu, deci nu se puteau folosi. Da, am mancat in picioare
- Mancarea este adusa in caserole de unica folosinta, iar in dulap exista farfurii, tacamuri, burete si detergent de vase. Superb, dar nu vreau sa vin in vacanta si sa spal vase. In plus, nu le poti pune la scurs nicaieri, le speli la baie si... te descurci
- Micul dejun cu produse de la supermarket
- Miros puternic de canalizare la baie
- Terasa fara acoperis/umbrela
- Comunicarea pe whatsapp foarte intensa inainte de a te caza, apoi lipseste cu desavarsire (inainte de a ajunge se vorbea despre un foc de tabara, dar nu s-a intamplat si nici nu s-a comunicat ceva)
- Lipsa informatii minime despre ce poti face in complex (ca exista o sala de jocuri, ca exista un bar, orice)
- Vendomatul din curte nu functioneaza (functioneaza anumite taste), insa preturile sunt f mari
- Nu am fost vara, insa acea piscina este minuscula pentru a deservi toti clientii
- Fluctuatii de curent electric
Plusuri:
- Zona este frumoasa
- Animalutele din complex sunt adorabile
- Mancarea comandata la cina foarte buna
7 luni