Vă salut,am oprit in parcare să mâncăm și după recenziile ce le-am văzut am vrut să plecăm,dar soția zice ",haide totuși să intrăm să vedem cum este că mie îmi place cum arată aici"am intrat,am comandat să mâncăm, ospătarul foarte de treabă, mîncarea foarte bună,am și luat o cameră pentru o noapte, totul foarte curat și nu mai vorbesc de Micul dejun, că nu am putut servi tot ce ni sa adus.Multumim pentru ospitalitate!!Apropo de prețuri mie mi se par normale ținând cont că este restaurant.Exemplu o ciorbiță de văcuță (foarte bună)33 lei.La mall dai 17-20 lei pe o ciorbă și te cari cu tava să găsești un loc să mănânci,aici ești servit la masă, Și oamenii care lucrează trebuie plătiți. am uitat să precizez , porțiile foarte generoase.Noi am fost foarte mulțumiți,sigur vom reveni.
3 luni