Ce spun utilizatorii
Mirela Marinela
O vacanță reușită ,la Resort Mera Venus !
Ne-a plăcut totul ,poate și pentru faptul ca am devenit mai toleranți ,odată cu timpul și experiențele trăite .
Camere curate ,mâncare pentru toate gusturile ,activități pentru copii și programe artistice în fiecare seară ,personal amabil,plaja cu nisip fin ,cam la 7 min mers pe jos(dar ne-a prins bine mișcarea ),marea limpede ,caldă și de culoare turcoaz,în larg.
Multă verdeață ,flori ,alee cu umbrele ,lac cu nuferi …frumos totul ,pentru familii cu copii și persoane de la vârsta a doua ,deci perfect pentru noi !
Mulțumim Mera pentru minunatele zile petrecute la voi !
19 zile
Andreea Horj
Foarte ,foarte mulțumită de tot .Recomand Mera resort și băiețelul foarte încântat
20 zile
Andreea Alexandra Avram
Toate laudele pentru personal, in schimb mancarea lasa de dorit pentru un hotel de 4 stele. Numai produse congelate!! Pt copil in afara de paste si cartofi congelati nu aveai ce da!
Si ieri si astazi acelasi lucru la gustari! Numai dulciuri.. Carnea la gratar extrem de tare si uscata...la bar ni s a spus ca nu aveti cocktail uri. Cum se poate ca un hotel de 4 stele sa nu aiba cocktail uri ?! Piscinele pt copii aveau apa rece!! Extrem de rece..vi s a spus de nenumarate ori si ati spus ca ati dat drumul la incalzire...de ieri pana astazi apa era din ce in ce mai rece
Programul de animatie haotice..spune ti o ora si de fapt vin la alta ora..aseara l ati adus pe stich pt 10 minute..si nici macar nu a coborat dupa scena...fetele in negru care au dansat au facut un dans pt oameni mari nicidecum pt copii...
Am cerut sa platesc in plus pt a sta cu copilul pana pe seara pt animatie fiind ziua copilului..nu s a putut... plaja este plina de scoici iar distanta pana la bar extrem de lunga. Nu va justificati preturile pe care le aveti.
In schimb nota 10 pt personal, extrem de amabil si pt curatenie !
17 zile
Adina
De la calitatea mancarii, la dimensiunile camerelor si mobilier, clar nu as aprecia hotelul ca avand 4 stele, i-as da 3.
Camerele sunt curate, dar nu prea fǎtoase. Baile foarte mici.
Șezlongurile la piscina cam ingramadite si nu prea suficiente. Piscinele sunt curate si destul de multe.
Plaja e putin departe dar in rest mi se pare totul ok, destul spatiu intre șezlonguri, poate putea fi o idee mai bine intretinuta.
Mancarea e fix mancare de cantina low budget, in mare parte totul balteste in ulei, tot ce e prajit are si bucatele negre de arsura pe acolo, greu sa mananci ceva sa pice usor la burta si calitativ. Diversitatea putea fi mai mare, sau macar sa mai aduca si optiuni pentru cine vrea sa manance putin mai usor/light.
Am venit cu un copil de 1an 2 luni si pot spune ca i-am gasit cu greu ceva ce poate manca, la kids corner au 4 sortimente de legume fierte si un fel de carne fiarta.. toate odioase. Din mancarea pentru adulti in afara de supa crema de legume, iaurt si fructe nu prea ai ce alege, speram sa gasesc un piure/pilaf sau similare, dar nu am vazut niciodata.
Personalul mi s-a parut foarte amabil.
Personal nu consider ca merita banii. Pretul este mare ca sa acopere pierderile facute de risipa enorma de mancare, calitatea clar nu e reflectata in pret.
Nu cred ca as mai reveni vreodata. 😄
8 luni
Alexia Maria Campian
Vă mulțumesc din suflet pentru toxiinfecția cauzată. Mâncarea din restaurant era groaznică și uscată. Din cauza dumneavoastră nu voi mai mânca șalău în viața mea.Tratament pentru constipație. Recomand dacă aveți probleme cu scaunul.
6 luni
EpicVisits
Platformă dedicată
călătoriilor epice.
© 2024 Toate drepturile rezervate
Formular standard de informare
Telefon Verde Ministerul turismului
(0800 868 282)
Bine ai venit la EpicVisits! Folosim cookies pentru cea mai bună experiența de browsing.