Ce spun utilizatorii
Andra Bae
Bună seara!
Am fost la acest hotel, dacă pot să-l numesc așa. Țin să vă zic ca e plin de gândaci de bucătărie, mi-a căzut gândacul de bucătărie de pe tavan direct în gură. Pe hol mergeau șobolanii nestingheriți
3 luni
D D
Au amplasat locul de joaca la un metru distanta de geamul uneia dintre camere, si sub balcoane. Au vrut sa inghesuie cat mai mult intr-un spatiu limitat, cam atata i-a dus capul in ceea ce priveste linistea si comfortul oaspetilor.
6 luni
Mariano Ion
Asrazi 12.09.2024 am ajuns pentru un sejur de 3 zile. Personalul de la receptie, deosebit de politicos si comunicativ, o nota de 10 pentru profesionalismul de care a dat dovada. Camera curata, mirosul placut iar camera de baie foarte curata si bine organizata. Oglinda mare, polita in data oglinzii, cabina de dus absolut curata si foarte comoda. Lumina din camera corespunzatoare pana si televizorul fiind montat pe perete la inaltimea potrivira. Bravo! Frigider curat, balcon foarte ok dotat cu maduta si scaune din plastic curate si in stare buna.
7 luni
rox xyy
GROAZNIC!!
Prosoapele nici măcar la cerere nu sunt schimbate, la fel cu lenjeria de pe paturi și curățenia din camera!! Sejur o săptămână, nimic nimic schimbat. Doamnele de curățenie jalnic..
Prosoapele rupte, patate, vechi, pline cu goange mici si negre!!
Camerele au un aer extrem de greu de respirat si urat, trebuie sa bagi aerul condiționat sau sa dai cu parfum!!!
Balcoanele absolut groaznice, murdare, ude, mâzgălite și efectiv groaznice!!!
Oglindele din camere si baie pline de pete si murdare, curățenia nici măcar nu exista!!
Sub paturi am găsit cereale/ boabe de mâncare pentru câini. Efectiv nu se face curat nimic macar cand se face check in ul. Este groaznic, curățenia nu există.
Becurile de abea merg si sunt foarte proaste.
Overall, nu recomand. Pe internet fac reclamă doar la camerele tip Queen, celălalte nu există pentru ei. Niște mincinoși.
8 luni
Cristina Dinu
Am fost în luna august anul curent cazați la Hotelul Decebal pentru o perioadă de 7 nopți.
Am fost cazați într-o cameră în care aparatul de aer conditionat nu a funcționat.
Apa curgea pe mobilier în momentul când era pornit.
Ni s-a promis ca se va remedia defectiunea dar din păcate nu a fost așa.
Frigiderul extrem de mic .
8 luni
EpicVisits
Platformă dedicată
călătoriilor epice.
© 2024 Toate drepturile rezervate
Formular standard de informare
Telefon Verde Ministerul turismului
(0800 868 282)
Bine ai venit la EpicVisits! Folosim cookies pentru cea mai bună experiența de browsing.